עור פנים מושלם הוא המפתח לביטחון עצמי מושלם וכדי להעניק לך את שניהם DERMAGLAM שמה בקדמת הבמה טכנולוגיות חדשניות המשלבות תוצאות נפלאות עם חווית טיפוח ייחודית, מפנקת ויוקרתית.
.
מכשיר הביוטי החדשני TIME MACHINE מביא לביתך טכנולוגית גלי אור מתקדמת שפגשת עד היום רק אצל דרמטולוגים נבחרים ובמכוני יופי אקסלוסיביים. כעת, את יכולה ליהנות מתוצאות מדהימות בטיפול דו שבועי ביתי בן 10 דקות!
קולקציית מסיכות הפנים שלנו כוללת מסיכות מסיבים טבעיים מעולים ומסיכת פרימיום HD יוקרתיות. הן פועלות למען עורך בשילוב סרומים פעילים ומהוות מענה מושלם לצרכים הספציפיים של עורך: זוהר אינטנסיבי, לחות ואנטי אייג'ינג

המומחים לסרומים

סרומים הינם תמציות מרוכזות של חומרים פעילים, העובדים למען עורך בצורה אינטנסיבית

גם אם את מקפידה מאוד על שגרת טיפוח יומיומית, ומשתמשת מדי בוקר וערב בסבון, מי פנים וקרם לחות  הם יכולים להיות כלי נשק מוגבלים ולא עוצמתיים מספיק במלחמה מול התוצאות ההרסניות שיש לקרני השמש, לסטרס ולזיהום האוויר על עורך. כדי להילחם בכל אלה ביעילות עורך זקוק לטיפוח אינטנסיבי יותר, לפחות פעם בשבוע. 

בקו מוצרי הטיפוח של DERMAGLAM לא תמצאי קרם לחות או מוצרים בסיסיים אחרים, אלא רק מוצרים מבוססי סרומים. סרומים הם ההתמחות שלנו והשילוב הייחודי שלהם עם מסיכות מסיבים טבעיים מעולים מהווה את הפיתרון המושלם למראה עור מושלם. מסיכות הסרום של DERMAGLAM.. פעם בשבוע, לתוצאות נפלאות וחווית ספא מרגיעה ומפנקת.

להשיג באתר, בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון, נתב"ג, בדיוטי פרי במטוסי אל על וברחבי אירופה בסניפי TKMAXX